З однострою — у спортивну форму: День добровольця військові відзначили футбольним турніром

14 березня на честь Дня добровольця за ініціативи полку «Азов» на базі підрозділу поблизу Маріуполя пройшов футбольний турнір «Єдність» серед військових. Окрім азовців, у змаганнях взяли участь ще три команди: бійці пошуково-рятувального судна «Донбас» ВМС, роти спецпризначення «Схід» та Донецького загону прикордонної служби.

Перед початком змагань ТВО командира полку «Азов» друг Бугай привітав воїнів з Днем добровольця та побажав усім лише перемоги у запеклій боротьбі.

Після жеребкування, яке провів арбітр, усі чотири команди по колу зіграли поєдинки одна з одною. Переможця визначив незалежний суддя за результатами усіх матчів за очками.

Справжня буря емоцій вирувала кілька годин на полі, ніхто не хотів віддавати перемогу просто так. Та найкращими футболістами турніру виявилися бійці роти спецпризначення «Схід». Зізнаються, що не очікували від себе такого гарного результату, але їхній командир заборонив повертатися назад з поразкою, тож довелося виривати перемогу.

Друге місце у команди Донецького загону прикордонної служби, бійці ж «Азову» посіли третє місце в турнірі, але хлопці не засмучуються.

«Сьогодні класна погода, ніщо не заважало грі. Футбольний турнір сильний, приїхали сильні команди, ми чудово провели час. Показали свій характер, показали, що ми непрості хлопці. Емоції круті», – розповідає друг Атіла.

Боєць також додає, у спорті головне не перемога, а участь. Але це не про війну, де потрібно попри все перемагати ворога.

Вітаємо призерів турніру та чекаємо на нові перемоги бійців у спорті та на фронті.

Слава Україні!

Героям слава!

Заповнити анкету