Дійти до кінця і побороти себе: кілька десятків рекрутів успішно подолали КМБ та поповнили лави полку «Азов»


На полігоні полку «Азов» відбувся випуск чергового курсу молодого бійця. Цього разу курс тривав п‘ять тижнів, замість дев‘яти, проте містив вже стандартні дисципліни: рекрути складали заліки з вогневої, фізичної та тактичної підготовки, стройової підготовки, гуманітарної підготовки, знання статуту, підготовки зі зв‘язку, військово-інженерної справи, військової топографії та тактичної медицини. Під час заходу новоспечені бійці отримали шеврони «Азову» з рук командира полку друга Редіса на знак того, що відтепер вони офіційно стали частиною підрозділу.

Традиційно курс проводили сержанти та інструктори Військової школи імені полковника Євгена Коновальця, які успішно передали свої вміння та навички рекрутам полку, дали їм базові знання з основних військових дисциплін та підготували їх до служби в різних підрозділах «Азову». Троє рекрутів, які показали найкращі результати під час курсу, отримали змогу самостійно обрати підрозділи, де вони хочуть нести службу в подальшому. Загалом відтепер лави полку збільшилися на кілька десятків бійців, а новобранцями поповнилися піхота «Азову», гаубично-артилерійський та зенітно-ракетний дивізіони, танкова рота, медична служба та інші підрозділи.

Начальник Військової школи імені полковника Євгена Коновальця друг Кірт подякував сержантам та інструкторам, які провели цей курс, а також відзначив успіхи вже колишніх рекрутів:

zz

«Ви дійшли до кінця і побороли себе. Від сьогодні ви наші брати. Від сьогодні ви нестимете разом з нами обов’язок захищати нашу країну. З цього дня, щоденно тренуючись і працюючи, ви чекатимете свого бойового зіткнення з нашим ворогом. За час курсу ви стали значно сильнішими. Пам‘ятайте у майбутньому, що коли поруч з вами будуть нові командири, сержанти, офіцери, які теж будуть кидати вам виклики, теж будуть давати вам сильне навантаження, – все це потрібно долати заради нашої спільної справи, заради того, аби ви стали настільки сильними, щоб допомогти нам здобути нашу перемогу, щоб допомогти полку «Азов» посісти почесне місце в українській військовій історії. До перемоги, хлопці!»

Командир полку «Азов» друг Редіс під час вручення шевронів сказав новоспеченим азовцям слова, які мотивуватимуть їх до великих звершень у лавах підрозділу:

«Сьогодні у вас визначний день – буквально через кілька хвилин ви отримаєте заслужений шеврон нашого полку та станете бійцями елітарного підрозділу. У полку «Азов» є свої правила, традиції та свої принципи. Та найголовніше, що у нього є, – славетний бойовий шлях. Це лише початок вашої кар‘єри в полку «Азов». Сьогодні треба ставати професіоналами. Для цього потрібно побороти всі слабкості та труднощі, і побороти самих себе, побороти себе у своїй голові. Для цього вам необхідно щодня тренуватися та намагатися стати кращими, і крок за кроком іти до ідеалу. Ви маєте щодня примножувати славу нашого підрозділу, щодня працювати над собою».

Бажаємо всім бійцям, які поповнили ряди «Азову», вдалого несення служби та успішного виконання службово-бойових завдань, які в майбутньому примножуватимуть славу одного з найкращих українських підрозділів, що вже здобув повагу та підтримку мільйонів українців.