Вітаємо з Днем Державного Прапора!


23 серпня, напередодні Дня Незалежності України відзначається День Державного Прапора України. Цього дня у містах та селах по всій країні відбувається урочиста церемонія підняття українського синьо-жовтого стяга. Шанування державних символів – це шанування нашої історії та нашої самобутності.

Під синьо-жовтим прапором наші побратими йдуть у бій з ворогом. Захищати кольори українського стяга – це велика честь для кожного українського військовослужбовця та добровольця. За роки російсько-української війни синьо-жовті кольори стали дійсно «символом». Символом перемоги та нескореності українців. Рясно залитий кров’ю наших захисників, пошарпаний вітрами донецьких степів та опалений вогнем запеклих боїв – саме наш прапор став надією та вірою для бійців в окопах та для мирних жителів, які хоч і далеко від війни, але серце яких поруч з українськими військовими.

Бійці полку Азов щиро вітають всіх українців із Днем Державного Прапора та обіцяють, що настане та година, коли він замайорить над Донецьком, Луганськом та Сімферополем!

Слава Україні!

Зі святом, українці!


Заповнити анкету