Живі, допоки їх пам’ятають. 29 серпня – День пам’яті захисників України


Стійкість, мужність, героїзм, вірність до останнього подиху. Цими якостями вони вписали себе у нашу історію, у хроніки новітньої російсько-української війни, здійснивши найбільший воїнський подвиг та не злякавшись смерті. Віддавши найцінніше, що є в людини, заради спокою та мирного життя для інших, вони покрили себе вічною славою. І навіть відійшовши, дають наснагу до боротьби та помсти. А ми помстимося та змусимо російських найманців заплатити високу ціну за кожну сльозу, пролиту матір’ю, дружиною, дитиною.

Сьогодні – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дата ця була вибрана не випадково. Шість років тому сталася страшна для нашого народу трагедія – героїчно вириваючись зі смертельної пастки, яка мала бути «зеленим коридором», під Іловайськом загинули сотні українських воїнів.

Полк «Азов» у збройній боротьбі проти окупанта втратив 38 мужніх бійців, справжніх патріотів, найкращих представників нації. Для кожного азовця ці втрати є особистими. У підрозділі приділяють велику увагу вшануванню пам’яті полеглих побратимів та роблять все можливе для того, щоб їхні імена та подвиг ніколи не були забуті.

Герої не вмирають! Вмирають вороги!