Сьогодні українські військові відзначають два свята: День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ

артилерія сапери свято

Стоять на варті України і завжди готові миттєво боронити країну за допомогою своєї грізної зброї. 3 листопада професійне свято відзначають «боги війни» – ракетні війська і артилерія. Ці підрозділи – непохитна міць української армії, яка неодноразово доводила свою ефективність у боях із сепаратистами та російськими військовими. Саме робота нашої артилерії не раз змушувала ворога тікати з поля бою та рятувала життя піхотинців, що стоять на передньому краю оборони України.

Також професійне свято відзначають сьогодні й інженерні війська. Саме вони забезпечують піхоті та танкістам просування вперед. Військові інженери розчищають проходи через мінні поля і загородження супротивника, розбирають завали і руйнування для забезпечення руху наших військ. За плечима професійних саперів десятки кілометрів розмінованих територій та врятованих життів, як військових, так і цивільних на Донбасі.

Зараз в Операції об’єднаних сил на Донбасі важка артилерія не задіяна, але ми впевнені – саме за ними перемога в боротьбі проти російської агресії. Натомість естафету вже по закінченню війни підхоплять сапери, які ще не один рік розміновуватимуть українські землі, які сьогодні паплюжить окупант.

Вітаємо військових з професійними святами та бажаємо переможного вогню та вдалих операцій!

Слава Україні!