ЧИННІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ

Якщо Ви є спеціалістом у військовій справі

Не потрібно проходити 45-ти денний курс молодого бійця. Заповни анкету спеціаліста (форма нижче) та приїжджай безпосередньо до місця дислокації полку «Азов». Після атестаційної комісії у складі офіцерів та командира «Азову» тобі надають місяць випробувального терміну, за який ти повинен пройти військово-лікарську комісію (ВЛК) та підготувати всі необхідні документи для оформлення на контрактну службу. Після закінчення випробувального терміну та підписання контракту ти офіційно стаєш бійцем підрозділу спеціального призначення «Азов».

Якщо ти – військовослужбовець іншої військової частини, але бажаєш проходити контрактну службу в «Азові»

Тобі необхідно заповнити анкету спеціаліста (форма нижче) та домовитись про співбесіду. Тобі перетелефонують з підрозділу та призначать місце і час зустрічі в місці дислокації. Тобі потрібно взяти відпустку чи у свої вихідні приїхати на співбесіду з командуванням «Азову». Якщо ти підходиш нам, отримуєш відношення, що ти відібраний нами та бажаєш служити в «Азові».
Військова частина 3057 готує телеграму до ГУ НГУ щодо твого переміщення для подальшого проходження служби в ОЗСП «Азов»

Важливо! Після заповнення анкети твої дані надходять до командирів підрозділів, після чого з тобою зв’яжуться якомога швидше. Тому потрібно буде зачекати на опрацювання твоїх даних, це може зайняти до 5 робочих днів.

Розгорнути анкету