Бійці полку «Азов» посіли призові місця на змаганнях з рукопашного бою на першість частини

31 січня у Маріуполі відбулися змагання з рукопашного бою серед бійців спецпідрозділу «Азов» та військового містечка №1 на визначення кращих спортсменів військової частини НГУ 3057.

Близько 35 бійців представляли різні підрозділи полку та військового містечка. Спортсмени вражали технікою та показали високі результати під час спарингів. Переможців визначали за результатами боїв у різних вагових категоріях, як серед команд, так і в особистому заліку.

За результатами турніру в командному заліку перемогу здобули воїни гаубичного артилерійського дивізіону полку «Азов», «срібло» отримали військові 2-ї патрульної роти в/ч 3057, третє місце посіли спортсмени третьої роти другого батальйону полку.

Переможці нинішніх змагання представлять наш підрозділ на першості Східного ОТО з рукопашного бою, які відбудуться 1-2 березня у Слов’янську.