Боєць «Азову» написав книгу про бойовий шлях у російсько-українській війні

Книга

Днями світ побачила книга «Щоденник артилериста», написана бійцем полку «Азов» Геннадієм Харченком із позивним «Терегеря». Дебют відбувся на ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал». Як розповідає сам автор друг Терегеря, робота над «Щоденником артилериста» тривала майже три роки, а її ініціатором став голова волонтерського фонду «Сестри Перемоги», який співпрацював із 55-ю окремою артилерійською бригадою, де до приходу в полк «Азов» проходив службу Геннадій.

«Все почалось із постів у соціальних мережах, –говорить друг Терегеря. – Там ми ділились зі своїми рідними та близькими інформацією про себе, розповідали, що ми живі та здорові і з нами все добре.

Подібні пости були й зворотним зв’язком із волонтерами, які нам тоді допомагали. Далі електронні видання надали нам простір для висвітлення подій на фронті та розміщення інформації про потреби для ефективної координації збору волонтерської допомоги. Ну а ініціатором, власне, написати книгу «Щоденник артилериста» став голова «Сестер Перемоги» Віталій Губський. Тож ці пости та статті про бойові будні та волонтерську допомогу й стали основним масивом майбутньої книги».

За словами автора, найважче в роботі над книгою було саме скомпонувати різні тексти в одну зв’язну розповідь, тому й час роботи над нею виявився досить тривалим.

У виданні охоплений період від початку мобілізації Геннадія і до боїв за Донецький аеропорт 2015 року.


книга книга

Заповнити анкету