Стати кращою версією себе: боєць полку «Азов» отримав берет з відзнакою


Напередодні під Києвом вирував потужний шквал емоцій – 75 бійців Національної гвардії зі всієї України, зокрема й четверо бійців полку «Азов», зійшлися у боротьбі за право носити берет з відзнакою. Кваліфікаційні іспити тривали на базі військової частини 3027 цілий день та складалися з 3-х етапів.

Першим випробуванням був марш-кидок на 12 км у повній амуніції по пересічній місцевості з подоланням різноманітних штучних та природних перешкод. Зокрема на станціях потрібно було показати свої знання тактичної медицини, були логічні та силові вправи (перенесення БК, пораненого тощо), стрільба з автомата на влучність, кидання гранати. На завершення першого етапу військові мали виконати кросфіт-комплекс.

На другому етапі бійці продемонстрували влучну стрільбу з пістолета та автомата.

Третє випробування – рукопашний бій з професійним інструктором або з власником берета з відзнакою.

Серед 11 переможців змагань право носити берет з відзнакою отримав і боєць спецпідрозділу «Азов» на псевдо «Умпа». Воїн ділиться своїми емоціями щодо проходження смуги перешкод та секретом свого успіху:

«Окремі важкі елементи на дистанції складно виділити. Мабуть, найскладніше – це була підготовка. До зборів в ТРК я постійно тренувався на базі: через день бігав у бронежилеті понад 10 кілометрів, різні інтервальні тренування додавав, кросфіт, спортзал, відпрацьовував певні технічні елементи».

Друг Умпа додає, що спершу не міг повірити, що все ж таки отримав омріяний берет з відзнакою.

«Мене дуже підтримували наші хлопці, особливо під час спарингу – і порадами, і морально. І я був насправді гордий тим, що я представляю «Азов» і що цей берет поїде в мій підрозділ. Я мав за велику честь захищати право азовців на такому іспиті», – розповідає Умпа.

Переможців визначала «Рада беретів», серед яких було також двоє азовців – друг Пістон та друг Ештон.

На церемонії нагородження військових, які склали  кваліфікаційні іспити, відзнаку особисто вручав командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан. Він привітав усіх учасників та переможців з успішним завершенням іспитів і додав:

«Я бачу, що тут зібралися вмотивовані військовослужбовці, які знають, чого вони хочуть досягти та як це зробити. Я вражений вашим характером, силою та натхненням. Дякую суддям, інструкторам, які забезпечили дотримання заходів безпеки особовим складом», – наголосив командувач.

Вітаємо переможців! Слава Україні!