Боєць полку «Азов» виборов перше місце в Чемпіонаті з самбо серед силовиків

самбо змагання чемпіонат Хорс

Бійці полку «Азов» взяли участь у чемпіонаті з самбо Донецької області серед силових структур, який відбувся 5 лютого в Маріуполі.

У турнірі брали участь 8 команд – збірна ГУНП в Донецькій області, кіберполіцейські, представники ДСНС, прикордонники та військовослужбовці двох частин Нацгвардії (в/ч 3057 та 3035), курсанти Донецького юридичного інституту МВС та «Академії поліції». Спортсмени змагалися у два етапи та у восьми вагових категоріях.

У командному заліку перше місце здобула команда ГУНП в Донецькій області, «срібло» отримали курсанти ДЮІ, а третє місце вибороли військовослужбовці військової частини 3035 Нацгвардії України.

Боєць другої роти другого батальйону полку «Азов» друг Хорс у запеклій боротьбі пробився у фінал турніру та виборов «золото» в індивідуальному заліку у ваговій категорії 64 кг. 23-річний боєць розповідає, що 13 років займався греко-римською боротьбою, має розряд КМС з цього виду спорту. Наразі Хорс тричі на тиждень тренується у спортзалі з побратимами. Також довелося зганяти вагу, аби потрапити у відповідну категорію. Спортсмен в захваті від підтримки побратимів. Вболівальники додають неабиякої наснаги під час змагань, додає Хорс:

«Сьогодні хотів, як минулого разу, завершити кидками. Але тут хлопці вже більш досвідчені були і вони чекали цього, тому орієнтувався по ходу бою і нав’язував те, що виходило».

Наступна мета азовського спортсмена – «золото» на турнірі з самбо на першість Східного ОТО, який відбудеться уже 10 лютого в Слов’янську. Тож боєць продовжує посилені тренування, аби повернутися з перемогою.