Омріяний шеврон «Азову» отримали найвитриваліші рекрути

рекрути

Лави полку «Азов» поповнили 20 новобранців, які пройшли виснажливий курс базової бойової підготовки. Відтепер ці хлопці мають за честь захищати свою країну та носити форму підрозділу. Найуспішніші випускники курсу змогли самі обрати підрозділ полку, в якому хочуть нести службу.

Майбутні воїни пройшли суворий відбір, а згодом під керівництвом досвідчених інструкторів-сержантів школи імені полковника Євген Коновальця протягом 9 тижнів тренували тіло та розум. Аби кожен боєць досягнув значних результатів у стрільбі, військовій тактиці, стройовій підготовці, дисципліні, тактичній медицині тощо, їх муштрували щодня з ранку до ночі за найвищими військовими стандартами. Боєць полку має стати морально та фізично витривалим та вкоренити у собі військові цінності, а жорсткі умови навчання максимально наближають майбутніх азовців до умов справжнього бою. Тож до кінця БКБП дійшли не всі – дві третини рекрутів, не готових морально та фізично, повернулися додому.

Під час урочистої події на полігоні, де проходили тренування рекрути, молоде поповнення «Азову» привітав заступник командира полку друг Бугай:

«Тим, хто сьогодні з категорії рекрут перейде до категорії бійця полку «Азов», я бажаю з честю пронести по життю шеврон, який буде на вашому плечі, і поширювати славу нашого підрозділу у бойових ситуаціях».

Далі напутні слова проголосив командир Військової школи імені полковника Євгена Коновальця друг Кірт:

«У майбутньому на вас чекатиме багато битв і перемог, пам’ятайте, що ви вже один раз у своєму житті, незважаючи на негоду, навантаження, складні умови підготовки, не зламались, ви побороли себе всередині. Все, що буде у вас у майбутньому, робіть за цією ж схемою. Свого часу у 2014-2015 роках у нас не було можливості готувати так ретельно хлопців, за це ми платили кров’ю. Пам’ятайте тих людей, які навчили вас бути воїнами та чоловіками. З цього дня на вас лежить зобов’язання українського воїна та бійця «Азову» захищати нашу країну. Відтепер ваш обов’язок — повернути наші втрачені землі та знищити всіх наших ворогів».

Після урочистих промов командирів новобранці отримали омріяні шеврони «Азову» з рук друга Бугая та зачитали військову присягу. І вже з вуст новоспечених бійців полку пролунала Молитва українського націоналіста.