Передостанній тиждень БКБП: до фінішу залишаються лічені дні


Минулого тижня рекрути, що проходять базовий курс бойової підготовки в полку «Азов», продовжували вдосконалювати свої знання та навики під наглядом сержантів Військової школи імені полковника Євгена Коновальця.

Черговий тиждень розпочався з військової топографії. За словами сержанта-інструктора Корда, серед усієї теоретичної бази знань, яку мають засвоїти новобранці під час курсу БКБП, військова топографія особливо виділяється. «Це дисципліна, яка має особливе значення для військового, тому що допомагає зрозуміти, як використовувати особливості місцевості на користь ведення бойових дій та як ускладнити дії противника», – пояснює Корд. Під час теоретичної та практичної частин новобранці засвоїли орієнтування на місцевості, читання карти, цілевказання, визначення координат, орієнтирів, рух за азимутами, визначення сторін горизонту без додаткових засобів тощо. Для успішного складання практичного іспиту з військової топографії та навігації рекрути мусили проявити низку навиків та здобутих знань; в той же час перебіг екзамену контролювала група сержантів, яка перебувала на місцевості. В цілому друг Корд відзначив засвоєння матеріалу курсу на задовільному рівні. Далі новобранців чекала інженерна підготовка, а також практичні стрільби. Наприкінці тижня рекрути складали письмовий заключний екзамен, з яким всі впорались добре.

На фінішну пряму вийшло чимало рекрутів. Всі вони гідно проявили себе та мають високі шанси вже в кінці цього тижня отримати заповітні шеврони полку «Азов».


Заповнити анкету