«Україна починається з тебе»: бійці «Азову» взяли участь у патріотичному заході у Донецькій обласній бібліотеці для дітей


Вишиванки, українські пісні та подарунки – так у Донецькій обласній бібліотеці для дітей пройшла героїко-патріотична зустріч «Україна починається з тебе», приурочена до Дня пам’яті захисників України. Гостями заходу стали бійці полку «Азов», які радо спілкувалися з юними маріупольцями та відповідали на їхні запитання.

Зустріч розпочалася з виконання Державного Гімну України. Організатори нагадали всім присутнім про важливість вшанування воїнів, які загинули за суверенітет, незалежність і територіальну цілісність нашої країни – на їхню честь було оголошено хвилину мовчання.

Діти підготували для азовців музичні та поетичні подарунки – читали вірші, у тому числі власні, виконували українські пісні, які не залишили байдужим нікого та зворушили до глибини душі. Маленькі мешканці Маріуполя з ентузіазмом спілкувалися з бійцями «Азову», які стоять на захисті їхнього рідного міста, ставили чимало запитань про службово-бойову діяльність підрозділу та з непідробною цікавістю розглядали і приміряли військову амуніцію. Також для дітлахів та азовців виступив вокальний ансамбль «Чиста криниця», зачарувавши всіх присутніх своїм щирим виконанням українських пісень.

Наприкінці маленькі маріупольці подарували нашим бійцям «Квіти пам’яті» – соняхи, власноруч виготовлені під час майстер-класу. За словами організаторів заходу, сонях став символом боїв під Іловайськом, символом скорботи, та водночас це символ пам’яті та життя, тому він повинен зігрівати серця бійців та подарувати процвітання нашій країні. Всі присутні подякували азовцям за мир у їхньому місті, за те, що у маріупольців є можливість рости і розвиватися у рідній Україні, за захист та вільне небо. На згадку про цю зустріч бібліотекарі подарували військовослужбовцям книги.

Подібні заходи є надзвичайно цінними і важливими, адже це ще один приклад, який підтверджує, що Маріуполь – це Україна. Тут розмовляють українською мовою, знають і люблять українські пісні та шанують своїх захисників.