Закінчився ювілейний базовий курс бойової підготовки

Закінчився ювілейний базовий курс бойової підготовки

18 березня відбулась вже традиційна для «Азову» завершення базового курсу бойової підготовки — урочисте складання присяги та вручення азовських шевронів рекрутам, які успішно пройшли базовий курс бойової підготовки. За тижні навчання на курсі майбутні азовці опанували головні військові дисципліни та значно підтягнули свою фізичну форму. Шеврони отримали новобранці, які пройшли курс повністю та вдало склали всі іспити.

Із завершенням БКБП бійців привітав заступник командира з роботи з особовим складом друг Калина.

«Від імені керівництва полку хочу вам сказати, що від сьогодні ми можемо вас називати побратимами! Не товаришами, не курсантами, а саме – побратимами! Ви складаєте присягу на вірність українській нації. Це слово для воїна непорушне та цінніше за життя – ви повинні це розуміти. І всі негаразди та всі випробування, які будуть чекати попереду, ви повинні пройти з гідністю, не порушуючи клятву на вірність українській нації. Запам’ятайте цей день!» — виголосив друг Калина.

Після його промови рекрути склали присягу та отримали шеврони підрозділів, в які були розподілені. Три кращі новобранці були удостоєні честі самі обрати підрозділи, в яких проходитимуть службу. Двоє з бійців висловили бажання залишитись у лавах Військової школи командирів імені полковника Євгена Коновальця, а найкращий випускник БКБП обрав службу в гаубичному артилерійському дивізіоні.


базовий курс бойової підготовки базовий курс бойової підготовки базовий курс бойової підготовки курс курс курс курс курс курс

Заповнити анкету