Азовці повернулися зі змагань «MILITARY CAMP»

9 вересня у Києві відбувся фінал щорічних змагань з функціонального бататоборства «MILITARY CAMP». Цьогоріч участь у турнірі взяли також бійці полку АЗОВ.

Боєць 3-ї роти 2-го батальйону з позивним Лакі розповідає: «Всього Азовський рух на цих змаганнях представляли чотири збірні команди: 1-й батальйон, 2-й батальйон, ствольна артилерія, Військова школа імені полковника Євгена Коновальця та організація «Ветеранське братерство».

Також, за словами Лакі, були присутні представники зі США, Великої Британії та Грузії.

У рамках турніру пройшли два кваліфікаційні тури та фінал, куди вийшло 8 команд. За загальним підсумком команда Лакі посіла сьоме місце.

Результатом бійці задоволені, однак зазначають, що спортсмени готуються до таких змагань рік. «Підготовка займає дуже багато часу і ресурсів. Ми готуємося за тиждень-два, а наші суперники – заздалегідь підготовлені люди. Втім, ми відстрілялись на позитивній ноті, зарядилися настроєм на подальшу боротьбу. Також дається взнаки нестача досвіду, адже у командній роботі присутня тактика, яку потрібно розуміти. Під час індивідуальної підготовки ми викладаємося на максимум, але досвіду командної роботи, потрібної для подібних змагань, не вистачає», – говорить боєць. Також Лакі вважає, що такі змагання надзвичайно важливі як для ветеранів, які зазнали поранень під час війни, проте не здалися, так і для чинних військовослужбовців. «Вони допомагають відволіктися, себе показати, та й загалом завжди цікаво подивитися, як вправляються інші спортсмени. А найголовніше – участь у турнірах допомагає слідкувати за своїми результати, за своїм розвитком».

Головна мета «MILITARY CAMP» – психологічне розвантаження та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, а також впровадження та поширення спортивного руху серед військовослужбовців.

Заповнити анкету