Бійці, спраглі до знань: ректор Одеського державного університету внутрішніх справ привітав військових «Азову» зі вступом на навчання до ВНЗ

ВНЗ університет навчання

Азовці вдало склали вступні іспити та успішно вступили до Одеського державного університету внутрішніх справ – з такою приємною звісткою бійців привітав ректор навчального закладу В‘ячеслав Аброськін. Зустріч ректора з командуванням та особовим складом полку, зарахованим на навчання до університету, відбулась на базі «Азову» в Урзуфі. В‘ячеслав Аброськін прибув із чинними курсантами вишу, аби особисто довести наказ про зарахування до університету 60 військовослужбовців «Азову».

Одеський державний університет внутрішніх справ – один з найкращих навчальних закладів системи МВС України. За роки існування ВНЗ підготував та випустив тисячі спеціалістів різних сфер, які віднайшли себе як на державній службі, так і в цивільному житті. Відтепер і бійці полку «Азов» зможуть отримати якісну освіту під час заочного навчання в університеті без відриву від служби, а також здобути новий фах чи підвищити свій рівень кваліфікації до рівня магістр у вже отриманій спеціальності.

Командир «Азову» капітан Денис Прокопенко від імені командування та особового складу полку подякував В’ячеславу Аброськіну та професорам університету за їхню працю та сприяння військовослужбовцям у розвитку та їхньому бажанні здобувати освіту. Після вручення бійцям полку «Азов» листів з підтвердженням про зарахування на навчання, курсантів разом з ректором університету було запрошено відвідати полігон «Азову».

«Для мене особисто полк спеціального призначення Національної гвардії України «Азов» – це один із найкращих підрозділів Національної гвардії та ЗС України», – зазначив В’ячеслав Аброськін по завершенню візиту до розташування полку «Азов» та знайомства з його бійцями.

Бажаємо новоспеченим студентам-азовцям успішного навчального року та найкращих результатів у навчанні!