«Азов» – найкраще підготовлений підрозділ»: бійці полку отримали почесні нагороди з рук заступника командувача Об’єднаних сил


13 жовтня, напередодні Дня захисника України, на гарнізоні полку «Азов» відбулося урочисте нагородження бійців спецпідрозділу. Більше тридцяти азовців отримали заслужені нагороди з рук заступника командувача Об’єднаних сил генерал-майора Віктора Ганущака.

«Радий всіх бачити, хочу всім вам подякувати за ваші досягнення, за успішне виконання поставлених бойових завдань, за підготовку, старанність і майстерність, які ви вкладаєте у кожну свою справу, – сказав генерал-майор Віктор Ганущак. – І на фронті, і на полігоні під час проведення занять, тренувань, навчань ви показуєте, що ви є найкраще підготовленим підрозділом як серед підрозділів Збройних сил, так і Національної гвардії України. Я пишаюсь тим, що разом з вами виконую поставлені перед нами завдання».

Також генерал-майор Віктор Ганущак від імені командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Володимира Кравченка привітав бійців «Азову» із прийдешнім Днем захисника України і вручив нагороди особовому складу, який найкраще відзначився під час виконання завдань.

Отже, за старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових бойових завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської області азовці отримали відзнаки командувача Об’єднаних сил «За звитягу та вірність». Командирові зенітно-ракетного дивізіону полку другу Ігнату було вручено «Козацький хрест» ІІ ступеня.

Особливу подяку за високі досягнення генерал-майор Віктор Ганущак висловив командиру полку «Азов» капітану Денису Прокопенку (другу Редісу) та вручив «Козацький хрест» І ступеня.

Визнання майстерності та професіоналізму бійців «Азову» на найвищому рівні мотивує до нових звершень у захисті України та на шляху до нашої спільної перемоги.

Слава Україні!