День заснування 30-ї ОМБр. Полк «Азов» вітає братів по зброї зі святом!

30 ОМБр

Сьогодні, 1-го вересня, святкує день створення 30-та окрема механізована бригада імені Князя Костянтина Острозького – бригада, яка у запеклих боях на передовій стала справжнім другом для нашого підрозділу, для полку «Азов».

Спільна історія 30-ї ОМБр та ОЗСП «Азов» розпочалася у листопаді 2018-го року, коли підрозділи вирушили на злагодження перед початком виконання бойового завдання на передовій. Далі була Світлодарська дуга – кілька десятків кілометрів спільної лінії фронту на найзапеклішому відтинку розмежування. Вісім місяців азовці разом з бійцями 30-ї бригади нищили ворога на передовій, виводили з ладу ворожу техніку та проривалися вперед. Спільна ротація 30-ї ОМБр та полку «Азов» стала однією з найуспішніших за результативністю та навічно закарбувала дружбу між підрозділами. Цей союз та злагодженість, продемонстрована бійцями «Азову» та 30-ї ОМБр, стали показовими для всіх частин ЗСУ та НГУ.

Командування та особовий склад полку «Азов» вітає командира 30-ї ОМБр полковника Івана Гараза та всіх бійців бригади зі святом 16-ї річниці створення частини! Нехай в історії вашого підрозділу буде ще чимало перемог, а бійці примножуватимуть славу бригади. «Азов» пишається, що має таких братів по зброї, як ви! Ми вдячні за вашу повсякчасну підтримку і віримо, що з наступними роками дружба наших підрозділів буде тільки зміцнюватися.

Ще повоюємо! Слава Україні!