Завершився другий курс підготовки снайперів полку АЗОВ

19 грудня на плацу гарнізону Юр’ївка полку АЗОВ відбулось урочисте вручення дипломів та нагород курсантам, які успішно закінчили другий навчальний курс зі снайпінгу.

курс підготовки снайперів АЗОВ

Протягом 12 тижнів бійці проходили навчання за програмою стандартного курсу підготовки снайперів, який включає в себе більше 15 різних навчальних дисциплін. Зміст такого курсу приблизно однаковий у багатьох країнах світу, проте існують певні особливості в програмі, притаманні тим чи іншим регіонам, в яких доводиться працювати курсантам. Враховуючи, що зоною відповідальності полку АЗОВ є приморський напрямок, великий акцент був зроблений на водній підготовці, роботі під водою із затримкою дихання, евакуації пораненого побратима по воді і подібних вправах.

Фінальним іспитом для курсантів стала вправа, під час якої бійці протягом двох днів майже без сну та відпочинку виконували поставлені перед ними завдання: планування, пересування на великі відстані за складних погодних умов, вирішення поставлених бойових завдань та стрільба на різноманітні дистанції. Така вправа є вирішальною для усіх учнів снайперських курсів.

Із успішним проходженням курсу зі снайпінгу азовців привітав командир полку друг Редіс:

«Азовці, хочу привітати вас із закінченням другого за рахунком курсу зі снайпінгу, завдяки якому наш підрозділ став міцнішим та отримав нових кваліфікованих спеціалістів. Насамперед велика подяка інструктору курсу та його помічникам і, звісно, усім випускникам».

Після командира полку слово взяв інструктор зі снайпінгу, який також привітав бійців, із якими йому довелось працювати протягом цих трьох місяців.

«Молодці ті, кому вистачило сили духу закінчити цей не самий простий курс із підготовки спеціалістів вашої військово-навчальної спеціальності, – наголосив інструктор.

– Молодці ті, хто зміг незважаючи ні на що дійти до кінця та показати чудові результати роботи. Це ваша заслужена перемога, з чим я вас і вітаю».

Окрім дипломів за успішне закінчення курсу, бійці, які посіли перші три призові місця у колективних та індивідуальних заліках, отримали пам’ятні нагороди.

Заповнити анкету