«Присягаю ніколи не зрадити Українську Націю!» В полку «Азов» відбувся 13-й випуск рекрутів


23 червня на полігоні полку «Азов» пройшла церемонія вручення шевронів рекрутам, що закінчили базовий курс бойової підготовки. Позаду – 9 тижнів випробувань тіла і духу, подолання своїх слабкостей, виснажливі тренування та сувора муштра. Вчорашні новобранці довели, що гідні отримати синьо-жовтий шеврон «Азову», влитися до лав професійного бойового підрозділу та разом з нами захищати свою землю від окупанта.

Церемонія розпочалася з привітальних слів т.в.о. командира полку «Азов» друга Гоголя.

«Шановні випускники! Вітаю вас із 13-м випуском базового курсу бойової підготовки та першим випуском цього року. Саме ті навички, які сформували у вас сержанти Військової школи імені полковника Євгена Коновальця та безпосередньо її командир, – це перший крок до вашого успіху у військовому житті. Потім вони переростуть у вміння за допомогою штатних командирів підрозділів, у підпорядкування яких ви сьогодні потрапите. У вас було чимало нелегких справ у вашій повсякденній діяльності, багато випробувань, і ви всі гідно їх подолали. Бажаю вам стати професіоналами своєї справи. Я вважаю, що кожен з вас покаже високі результати, зарекомендує себе у бою, буде гідним сином своєї нації та прикладом для наслідування для своїх близьких та рідних. Хочу особисто подякувати інструкторам та командиру Військової школи, які, не жаліючи свого особистого часу, зусиль і здоров’я, вклали у вас душу і серце. Вам бажаю військової наснаги та високих показників».

Далі до присутніх звернувся командир Військової школи імені полковника Євгена Коновальця друг Кірт:

«Перш за все, подяка інструкторам – тим, хто протягом цих 9-ти тижнів віддав усього себе, щоб зробити вас сильнішими, зробити вас воїнами. Відсьогодні ви берете на себе важливий обов’язок. Ви станете нашими побратимами і стоятимете з нами в одному ряду. Кожного дня ви маєте питати себе, чи стали ви сильнішими, чи стали ви розумнішими, чи готові ви до викликів майбутнього. Віднині ви повинні вдосконалюватися щохвилини. Ви повинні готуватися до свого найважливішого бою, а він, повірте, буде. Ви повинні згадувати кожен день, коли вам хотілося постукати у дзвін, кожну людину, яка це зробила, і пам’ятати, що ви не здалися тоді. Більшість із вас не здалася на жодному марш-кидку, під час викликів та навантажень. Якщо ви не зламалися на заліках, ви не зламаєтесь у бою. Відсьогодні у вас не буде номерів – у вас будуть псевда та шеврон полку «Азов». Ви несете вперед ім’я великого підрозділу та повинні його тільки прославляти. Слава Нації!»

Після напутніх слів командирів рекрути склали військову присягу на вірність українському народові та отримали з рук друга Гоголя заповітні шеврони. Значення церемонії – символічне, адже означає перевтілення безіменного новобранця у повноцінного бійця полку. Троє найкращих рекрутів, за традицією, отримали право вибирати підрозділ, у якому будуть служити.

Завершилася церемонія Молитвою українського націоналіста.

Вже завтра новоспечені азовці долучаться до своїх підрозділів та разом з нами примножуватимуть звитяжну славу українського війська.