КІНОЛОГИ ПОЛКУ АЗОВ ВІДВІДАЛИ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ТА ОТРИМАЛИ РОБОЧІ СЕРТИФІКАТИ

КІНОЛОГИ ПОЛКУ АЗОВ ВІДВІДАЛИ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ ТА ОТРИМАЛИ РОБОЧІ СЕРТИФІКАТИ

У рамках міжвідомчої взаємодії в місті Маріуполь кінологічним центром ГУНП в Донецькій області були проведені навчально-тренувальні збори, участь в яких взяли співробітники Національної поліції та бійці кінологічного взводу полку АЗОВ. Щоденно протягом місяця кінологи разом зі своїми чотирилапими підлеглими тренувались в умовах, максимально наближених до реальних: виїжджали на вокзали міста, обшукували пасажирський транспорт та ручну поклажу, брали слід зловмисників тощо.

Підготовка велась за трьома основними напрямками: пошук зброї, вибухівки та наркотичних речовин; слідова робота, пошук людини за її запаховим слідом та захисно-вартова служба.
По закінченню занять учасники склали іспит та отримали сертифікати, які підтверджують те, що собака пройшов навчання та може використовуватись в подальшій службовій роботі. Загалом, аби підтвердити свою відповідність службовим вимогам, таку сертифікацію собака має перепроходити раз на три роки.

За словами начальника кінологічного центру ГУНП в Донецькій області, учасники навчань чудово впорались із поставленими завданнями та будуть виконувати необхідні завдання із охорони порядку і виявлення зловмисників на території Донецької області.
«Збори із залученням інших підрозділів ми проводимо вперше, – розповідає майор поліції Котов Леонід. – Надалі ми плануємо співпрацювати з кінологічним взводом полку АЗОВ та залучати його бійців до спільної роботи на блокпостах, вокзалах, стадіонах».

Від полку АЗОВ участь у навчально-тренувальних зборах взяли шість кінологів, чотирилапі вихованці яких показали чудові результати, склали іспити та отримали сертифікати. Командир кінологічного взводу полку АЗОВ друг Добродій результатами та вміннями, отриманими на заняттях, задоволений. Всі собаки, які представляли кінологічний підрозділ полку, сертифікацію пройшли успішно.

«Навчання проходило дуже ефективно, багато із тих знань, які були нам необхідні, ми отримали повною мірою, – пояснює друг Добродій. – Собак готували за різними напрямками, зокрема на пошук вибухових речовин, наркотичних засобів, зброї, людини за її запаховим слідом та для захисно-вартової служби. Надалі ми плануємо співпрацювати із кінологами Національної поліції міста Маріуполь, виконувати службові обов’язки у прифронтовій зоні та там, де це буде необхідно».

Заповнити анкету