АЗОВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННІ З КРОСФІТУ «МЕРФ»

АЗОВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННІ З КРОСФІТУ «МЕРФ»

День Пам’яті («Memorial Day») – це свято, яке відзначається щороку в останній понеділок травня та присвячене усім військовослужбовцям, що загинули під час виконання службових обов’язків у збройних конфліктах і війнах. Започатковане це свято було в США, але наразі проводиться по всьому світу.

Цього дня тисячі людей у різних куточках країни виконують комплекс вправ із кросфіту «Мерф», який був названий на честь американського солдата Майкла Мерфі, що загинув в Афганістані 2005 року. Розпочались змагання із забігу на 1,6 км, після чого учасники зробили 100 підтягувань, 200 віджимань та 300 присідань і, пробігши ще 1,6 км, повернулись на стартову позицію. Всі вправи мали бути виконані за мінімальний час, але загалом на виконання «Мерф» має бути витрачено до 75 хвилин. Ускладнює змагання те, що всі вправи необхідно виконувати в бронежилеті. Проте, зважаючи, що участь у змаганнях брали як військовослужбовці, так і цивільні, в цьому пункті організаторами була зроблена поблажка, і ті, хто не мав амуніції, також змогли виконати кросфіт.

У заході взяли участь бійці полку АЗОВ, сержанти ВШК імені полковника Євгена Коновальця, співробітники патрульної поліції Маріуполя та звичайні жителі міста, які вирішили вшанувати полеглих військовослужбовців та випробувати себе на витривалість.

Учасники підтримували та підбадьорювали один одного. Тож переможцями можна назвати всіх, адже вони вже зробили велику справу, взявши участь в цьому заході та вшанувавши пам’ять українських героїв. Як зазначили самі організатори кросфіту, вони були вражені великою кількістю учасників та дуже вдячні тим військовослужбовцям, які змогли знайти час та взяти участь у змаганнях.

Заповнити анкету