ТВОЯ ОСОБИСТА ПЕРЕМОГА

Тут не треба нікому нічого доводити. В АЗОВі не потрібно здаватися іншим. Тут ти будеш собою – таким, яким себе насправді відчуваєш. Не тим, на кого мають право кричати на роботі чи в громадському транспорті. Не тим, з кого знущається бос та платить копійки за роботу. Ні. Ти станеш Воїном, битимешся за право на вільну Україну на фронті, а потім принесеш здобуті силу й жагу до справедливості у цивільне життя.

Ти змінишся, ставши тим, ким завжди насправді був. Ти переможеш свої страхи та сумніви. Переможеш непевність і властивість коритися чиїмось бажанням. АЗОВ – це не просто армія, де віддають подекуди сумнівні й некомпетентні накази, що не мають права на обговорення. Це професійний підрозділ, що складається із ідеологічно спрямованих добровольців, які є в той же час побратимами одне одному, незважаючи на звання й посади.

Ти відстоюватимеш свої переконання. Володітимеш і керуватимеш власним життям, сам приймаючи рішення, самостійно відповідаючи за них. Ця війна загартує тебе, зростить у тобі непоборну міць.

Ти чітко відчуєш і зрозумієш, що до цього було існування, тепер же розпочинається життя, шлях Воїна. Прийди до нього і пройди його з нами! Почни перемагати. Зрозумій, що Перемога України почнеться і з твоєї власної Перемоги!