Нововведення АЗОВських медиків

Нещодавно перша група взводних/ротних медиків пройшла додаткову підготовку. Уся програма складалась із оригінальних джерел, якими користується більшість розвинених країн світу. Основою для підготовки став навчальний курс TCCC MP – Tactikal Combat Casualty Care for Medical Personels (надання медичної допомоги пораненим на полі бою медичними працівниками) за системою NAEMT – National Association of Emergency Medical Technicians (Національна асоціація невідкладних медичних технік США). За словами взводного медика 1-ї роти 1-го БОПу ОЗСП АЗОВ Джедая, саме ця програма є ефективнішою за усі попередні.

До того ж, уся програма будувалась відповідно до STANAG (Standardization Agreement) – угоди стандартизації, яку Україна хоч і підписала, проте не поспішає виконувати.

«Окрім підготовки взводних/ротних медиків, ми провели заняття і для майбутніх інструкторів, – розповідає Джедай. – Вони дізнались, як правильно подавати матеріал, яким чином потрібно займатись із особовим складом, який вигляд має взагалі наша програма, з чого вона складається. За цей час було зроблено все максимально ефективним, аби правильно навчити людей, від яких у подальшому залежатиме підготовка та засвоєння матеріалу іншими».

Вже незабаром підготовлені інструктори проводитимуть навчання для особового складу. Саме тоді буде продемонстровано ефективність засвоєного матеріалу.

Залишити відповідь