ДОЛУЧАЙСЯ ДО АЗОВу!

ВСТУП ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ – РІШЕННЯ, ЩО ЗМІНИТЬ ТВОЄ ЖИТТЯ

Аби вступити до лав Національної гвардії України, недостатньо лише мати гарну фізичну підготовку і бажання. Ні. Слід із самого початку бути справжнім захисником – для своїх близьких, рідних, друзів, коханих… І врешті для своєї Батьківщини. Це не просто слова. Ти маєш бути Людиною з великої букви. Мати відвагу, мужність і відданість власним принципам.

Якщо твоє рішення зважене та обдумане, тобі слід безпосередньо в Рекрутинговому центрі заповнити анкету та пройти співбесіду.

НАБІР РЕКРУТІВ В ОЗСП “АЗОВ”

Ми живемо в цікаві часи, тоді, як маємо змогу не просто споглядати, а власноруч творити історію. Колись твої нащадки питатимуть про ці великі для України роки, а ти маєш обрати – бути головним Героєм чи лише тим, хто слухає про звитяги інших. Наразі ти маєш шанс зробити своє життя цікавим і не порожнім. Записатися в Національну гвардію України – означає отримати шанс змінити не лише своє життя, а й життя мільйонів.

ЯК ВСТУПИТИ

Щоб стати справжнім Сином своєї Батьківщини, її Оборонцем, вступити в Національну гвардію України, слід приїхати за адресою: м. Київ пр. Перемоги, 83а (завод АТЕК, метро «Святошин»).

Ми готуємо еліту української армії. Тож кожна кандидатура проходить відбір, якщо ти вважаєш себе достойним звання не просто військового, а Воїна, – заповнюй анкету.

Потім тебе чекає співбесіда, для проходження якої слід підготувати набір документів:
1. Паспорт.
2. Ідентифікаційний податковий номер (код).
3. Військовий квиток або приписне посвідчення (з відміткою придатний);
4. Атестат про середню освіту, диплом про спеціальну або вищу.
5. Сертифікат від нарколога;
6. Сертифікат від психіатра;
7. Флюорографія;
8. Довідки на ВІЛ;
9. Довідка на гепатит В та С;
10. Довідка на реакцію Вассермана(
сифіліс);
11. Фото 3х4 – 2 шт.;
12. Довідка про склад родини (форма 3, береться у ЖЕКу);
13. Довідка про несудимість. Якщо є судимість, приймаємо лише в тому разі, якщо вона погашена.

Тебе запросили на співбесіду? Вітаємо! Частину шляху подолано. Та тепер слід підготуватися до неї. І обов’язково мати при собі зазначені документи, названі вище: берци, необхідні засоби гігієни, решта – за бажанням. Якщо документів при собі не буде, то ти просто дарма згаєш час. Новобранці, які мають «білий квиток» або приписне свідоцтво з приміткою «не придатний» чи «обмежено придатний», до співбесіди не допускаються!

Приходячи на співбесіду – відповідай на питання щиро і від серця. Покажи своє бажання захищати Україну і розуміння, чому ти вирішив вступити саме до Національної гвардії України.

За результатами співбесіди стане зрозуміло, чи ти підходиш для проходження вишколу в Рекрутинговому центрі.

Якщо виникли питання, краще зателефонуй і з’ясуй все до приїзду в мобілізаційний центр: +38 096 114 88 33 або +38 063 136 33 48 з 10:00 до 21:00

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

ОЗСП АЗОВ – це елітний загін Національної гвардії України. Значну повагу він завоював своїми перемогами на фронті – згадати лиш Широкинську наступальну операцію, звільнення Маріуполя, Іловайська… А ще легендарним духом побратимства азовців, адже бійці цього підрозділу відрізняються своєю жертовністю заради спасіння побратимів і відданості одне одному. Командування ж АЗОВу завжди робить наголос на посилених тренуваннях та відмінній військовій підготовці своїх бійців. Та найбільша увага зараз прикута до АЗОВу через відкриття власної Школи сержантів – найпрестижнішого військового навчального закладу, аналогів якому немає в Україні. Тут зрощують справжніх командирів.

Бути нацгвардійцем – це важливо, бо так ти віддаєш свій обов’язок Україні. Бути до того ж азовцем – престижно, адже так ти стаєш справжньою елітою української армії, професіоналом у своїй справі, Воїном з надлюдськими вміннями і непересічними знаннями.