Військовослужбовці

Якщо Ви є спеціалістом у військові справі

Не потрібно проходити 45-ти денний курс молодого бійця. Заповніть анкету спеціаліста(нижче форма заповнювання) та приїжджайте безпосередньо до місця дислокації підрозділу «Азов». Після атестаційної комісії у складі офіцерів та командира Азову Вам надають місяць випробувального терміну за який ви повинні пройти ВЛК та підготувати всі необхідні документи для оформлення на контрактну службу де ви забезпеченні усім необхідним( амуніція, житло, харчування і т.д.) Після проходження випробувального терміну та після підписання контракту Ви офіційно БОЄЦЬ підрозділу спеціального призначення АЗОВ.

Якщо Ви військовослужбовець іншої військової частини але бажаєте проходити контрактну службу в Азові

Вам необхідно заповнити анкету спеціаліста(нижче форма заповнювання) та домовитись про співбесіду. Вам передзвонять з підрозділу та призначать місце та час зустрічі в місці дислокації підрозділу. Вам потрібно взяти відпустку чи в свої вихідні дні приїхати на співбесіду, яка проходить в складі командування Азову. Якщо Ви підходите нам то отримуєте відношення, що ви відібрані нами та бажаєте служити в Азові, військова частина 3057 готує телеграму до ГУ НГУ для Вашого переміщення для подальшого проходження служби в ОЗСП «Азов»

Важливо: зверніть увагу, після заповнення анкети Ваші дані надходять до командирів підрозділів, після чого з Вами зв’яжуться якомога швидше. Тому потрібно буде зачекати на опрацювання ваших даних, це може зайняти до 5 робочих днів.

 

 

Розгорнути анкету