БОЙОВІ ЗАВДАННЯ АЗОВЦЯ

Щоденні тренування, виїзди на полігон, теоретичні навчання – все це внесок у твоє майбутнє як Воїна. Бо найвідповідальніше, що тебе чекатиме, – це бойові завдання, на яких ти маєш вижити і за потреби допомогти побратимам. Маєш винищити якомога більше ворогів України.

Перші бойові завдання АЗОВців, тоді ще «чорних чоловічків», були найскладнішими. Адже у той час бійці не мали ані достатнього озброєння, ані достатніх знань у військовій справі. Та вони мали найголовніше – жагу до Перемоги. Вони бажали смерті ворогам понад усе, це бажання сповнювало їхні серця і вело вперед – незважаючи на постріли, на кількісні переваги агресора. Вони йшли і перемагали. З таких людей починався АЗОВ як бойовий підрозділ. Таким ми хочемо бачити тебе у своїх лавах.

Далі була зачистка Маріуполя. Півмільйонне місто тоді жило під окупацією росіян. Жило в страху. Патріоти, що не приховували своїх облич і думок, були в найбільшій небезпеці, адже їх переслідували та відловлювали.
АЗОВ увійшов у місто та розпочав справжню війну, вступивши у близький вогневий контакт із ворогом. АЗОВці набиралися досвіду в боях. Вони заволодівали зброєю ворога та витісняли його з вулиць.

А потім вже загартоване в боях, натреноване за кожної можливості АЗОВське військо пройшло Мар’їнку, Іловайськ, Павлопіль, Комінтернове, Широкине…

І в кожнім бою АЗОВ навчався нового, ставав все міцнішим. Відточувалися, відпрацьовувалися дії.
АЗОВ – це не військові, навчені лише за допомогою теорії. Ні. Їхні знання здобувалися на практиці. Наші командири – це бойові командири. Наші бійці носять це звання заслужено, бо загартовані в боях.

Та в той же час АЗОВ – підрозділ, що зазнав найменших втрат особистого складу на бойових завданнях, адже головне для нас – то побратимство. Брат ніколи не лишить брата в біді. Наступальні й оборонні стратегії формуються нашим командуванням так, аби ми не втрачали нікого з нашої АЗОВської родини.


Наразі, коли конфлікт на Сході штучно стримується і Воїни не мають права йти у бій, АЗОВці тренуються. Їхнє головне завдання зараз – зростити свою силу, примножити свою кількість та перемогти у цій війні.

Наші добровольці навчаються у кращих світових інструкторів, мають змогу відточувати майстерність на полігонах. АЗОВські рейди містами, патрулі й сприяння дотриманню порядку у конфліктних регіонах змінили прифронтові міста, зробивши їх безпечнішими. Дали мешканцям прифронтових зон упевненість і розуміння, що тепер є до кого звернутися за потреби, аби їх захистили від свавілля сепаратистів і бойовиків.

Це твій бій, рішення розпочати який ти маєш прийняти сам.

Тебе чекають бойові завдання та підготовка до них. Вони змінять тебе. Зі звичайної людини ти перетворишся на Воїна, гідного нащадка своїх гідних предків. Бійцем, що змінює власну долю і долю цілої країни.